DUDKA Vape Shop

Ароматизатори 30 мл · IN BOTTLE

IN BOTTLE EVO 30 мл Cranberry Blueberry / Журавлина лохина

IN BOTTLE EVO 30 мл Cranberry Blueberry / Журавлина лохина — рідина для вейпа IN BOTTLE
IN BOTTLE EVO 30 мл Cranberry Blueberry / Журавлина лохина

Код товару: 22826.

350 грн. В наявності.

Безкоштовна доставка від 850 ₴. Гарантія та обмін — 14 днів.

Про товар

IN BOTTLE EVO 30 мл Cranberry Blueberry / Журавлина лохина (IN BOTTLE) — 30 мл, Сольовий нікотин. Ціна 350 грн, оригінал із гарантією, доставка Новою поштою по Україні. Замовляйте онлайн у DUDKA Vape Shop.

InBottle EVO 30 мл

Класична лінійка InBottle з яскравими смаками

InBottle EVO 30 мл — загальний опис лінійки

InBottle EVO 30 мл — рідина на сольовому нікотині від бренду InBottle. Кожен смак лінійки розкривається рівно від першої до останньої затяжки й не набридає навіть після цілого дня використання.

Об'єм флакона — 30 мл, співвідношення VG/PG 50/50. Такий баланс дає оптимальне поєднання об'єму пари та яскравості смаку й підходить для будь-яких POD-систем.

Флакон пластиковий, із зручним носиком-крапельницею — заправляти картридж легко й без переливань.

Перед заправкою збовтуйте флакон, щоб компоненти не розшарувались. Після заправки нового картриджа зачекайте 10–15 хвилин, доки вата всередині просочиться рідиною.

Характеристики

Об'єм
30 мл
Міцність нікотину
50 або 65 мг/мл (на вибір)
Тип нікотину
Сольовий
Співвідношення PG/VG
50/50
Смаковий профіль
Cranberry Blueberry / Журавлина лохина
Сумісність
POD-системи та багаторазові пристрої MTL
Бренд
IN BOTTLE
Лінійка
EVO 30 мл
Категорія
Ароматизатори 30 мл
Країна виробництва
Малайзія
Гарантія
Обмін 14 днів
Оригінальність
Оригінал, є сертифікат якості
Упаковка
Пластик
Виробник
InBottle

Лінійка смаків IN BOTTLE EVO 30 мл

Опис товару

EVO IN BOTTLE 30 мл — Cranberry Blueberry / Журавлина лохина. Харчовий ароматизатор-концентрат для самозамісу з яскравим профілем: журавлина лохина. Оригінальний продукт у фірмовій упаковці, рекомендоване дозування 5-10% від об'єму бази.

Рідина IN BOTTLE EVO 30 мл об'ємом 30 мл створена для POD-систем: смак розкривається рівно від першої до останньої затяжки, а сольовий нікотин дає м'яку тягу без дряпання горла.

Купити Cranberry Blueberry / Журавлина лохина в DUDKA Vape Shop можна за ціною 350 грн. Ми продаємо лише оригінальні рідини з сертифікатами, перевіряємо кожну партію та відправляємо замовлення в день оформлення.

Оплата і доставка

Нова Пошта

Відділення або поштомат — 1–2 дні. Безкоштовно при замовленні від 850 ₴, інакше за тарифами перевізника.

Кур'єр Нової Пошти

Доставка до дверей по всій Україні. Оплата при отриманні або онлайн наперед.

Укрпошта

Економний варіант доставки у будь-яке відділення, 2–4 дні.

Оплата

Готівкою при отриманні, картою Visa/Mastercard онлайн, Apple Pay / Google Pay або на рахунок ФОП.

Відправка

У день замовлення: будні — до 18:00, вихідні — до 16:00.

Повернення

14 днів на обмін або повернення товару без слідів використання та у повній комплектації.

Часті запитання

Скільки коштує IN BOTTLE EVO 30 мл Cranberry Blueberry / Журавлина лохина?

Актуальна ціна — 350 грн. Ціна на сайті завжди відповідає ціні на момент оформлення замовлення, додаткових націнок немає.

З якими пристроями сумісна IN BOTTLE EVO 30 мл Cranberry Blueberry / Журавлина лохина?

Рідина розрахована на POD-системи та MTL-пристрої з опором випарника від 0.6 Ω. Доступні міцності 50 і 65 мг/мл.

Чи оригінальний цей товар?

Так. Ми працюємо з офіційними постачальниками IN BOTTLE та надаємо сертифікат якості на запит.

Як швидко відправите замовлення?

Відправка в день замовлення (будні до 18:00, вихідні до 16:00) Новою поштою або Укрпоштою. Доставка безкоштовна від 850 ₴.

Чи можна повернути товар?

Так, протягом 14 днів, якщо товар не використовувався та збережено повну комплектацію.

Як купити у DUDKA Vape Shop

Оберіть товар

Перегляньте характеристики, наявність, сумісні варіанти та актуальну ціну безпосередньо на сторінці товару.

Оформіть замовлення

Додайте потрібні позиції до кошика, вкажіть контактні дані та оберіть зручний спосіб отримання.

Отримайте доставку

Відправляємо Новою Поштою у відділення, поштомат або кур'єром. Доставка безкоштовна для замовлень від 850 ₴.

Магазини та підтримка

DUDKA Vape Shop працює щодня з 10:00 до 20:00. Магазини у Кропивницькому: вул. Театральна, 36 та вул. Євгена Тельнова, 15. Телефон: +380 95 469 13 93. Онлайн-консультація: Telegram.